Tatarska Jurta, Dżenneta Bogdanowicz

OFERTA

  • Noclegi dla 20 osób w 6 pokojach
  • Niepowtarzalna kuchnia tatarska
  • Warsztaty kuchni tatarskiej
  • Biesiady regionalne
  • Imprezy okolicznościowe
  • Wycieczki plenerowe bryczką lub saniami
  • Zwiedzanie tradycyjnej tatarskiej jurty
  • Zwiedzanie muzeum Tatarów Polskich

Agroturystyka w Kruszynianach oferuje niepowtarzalny klimat polskiego Orientu. Zatrzymajcie się u prawdziwych Tatarów i skosztujcie przygotowanych przez tatarskie gospodynie: kołdunów, pierekaczewników, trybuszoków kibinów, pieremiaczy, cebulników samsy oraz wielu innych smacznych potraw spotykanych obecnie jedynie w domach tatarskich.

Spokój i ciszę zawdzięczamy lokalizacji z dala od miejskiego szumu, w części wsi żyjącej leniwie swoim wiejskim rytmem. Od kilku lat, kontynuujemy rodzinne tradycje i prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne.

Zachęcamy do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek po przepięknych okolicach. W lasach Puszczy Knyszyńskiej na gości czekają jagody oraz dorodne i zdrowe grzyby. Okoliczne miasteczka i wioski kryją wiele zabytków oraz ślady różnych kultur i wyznań…

Tatarska Jurta powstała i działa z potrzeby serca, dlatego odwiedzając ją w Kruszynianach, wypoczniecie w miłej i rodzinnej atmosferze, poczujecie prawdziwą bliskość natury, zwiedzicie piękne i magiczne okolice Puszczy Knyszyńskiej, przekonacie się, co to jest wielokulturowość i co najważniejsze, skosztujecie przepysznych potraw tatarskich!

Tatarska Jurta jest idealnym miejscem do odpoczynku zarówno dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, piękno przyrody i błogie lenistwo, jak i dla tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie. Organizowane są również imprezy okolicznościowe w nowo otwartej sali czynnej przez cały rok. Możliwość rozbicia namiotu, rozpalenia grilla oraz ogniska. W lasach Puszczy Knyszyńskiej na gości czekają jagody oraz dorodne i zdrowe grzyby, a okoliczne miasteczka i wioski kryją wiele zabytków oraz ślady różnych kultur i wyznań…

Do zobaczenia w Tatarskiej Jurcie!

Adres: Kruszyniany 58, 16-120 Krynki
Telefon: 85 749 40 52, 606 603 760
E-mail: dzenneta@wp.pl
Strona www: http://www.kruszyniany.pl/

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Tatarska

RestauracjaEdukacjaNoclegi