Dworek Wincenta, Lilla Wyka

OFERTA

  • Biesiady kulinarne
  • Organizacja imprez okolicznościowych
  • Warsztaty kulinarne i inne
  • Noclegi
  • Wyżywienie w oparciu o produkty regionalne: kartacze, babka ziemniaczana, pierogi, placki ziemniaczane, placek ziemniaczany z farszem, domowe wędliny, mięsa i ryby na szpinaku

Dworek Wincenta to miejsce z duszą, posiadające własną historię, gdzie piękno architektury harmonijnie współgra z malowniczą okolicą na skraju Puszczy Piskiej. Tradycja łączy się tu z elegancją: przestronne wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz dopracowany wystrój zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia. Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań i preferencji gości.

To majestatyczne miejsce oferuje gościom doskonałą kuchnię, domową atmosferę i odpoczynek. Do dyspozycji oddano klimatyzowaną salę bankietową mogącą pomieścić do 200 osób, kameralne sale restauracyjne, salę konferencyjną, pokoje hotelowe oraz ogród. Do dyspozycji pozostaje także sala bilardowa z odrębnym barem, pomieszczenie idealne na stworzenie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego czy spotkania integracyjnego.

Dworek Wincenta oferuje znakomitą kuchnię opartą na lokalnych tradycjach kulinarnych, wykorzystująca ekologiczne produkty pochodzące z upraw okolicznych rolników.

Na szczególną uwagę zasługuje organizacja imprez okolicznościowych, na których najwyższy poziom wpływa ogromne doświadczenie, wysoki standard wnętrz oraz ceniona w całym regionie kuchnia, oparta na naturalnych produktach z lokalnych gospodarstw.

Adres: Wincenta 67, 18-500 Kolno
Telefon: 882 086 949
E-mail: kontakt@dworekwincenta.pl
Strona www: http://www.dworekwincenta.pl
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/Dworek-Wincenta-548050338695388/

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Szlachecka

RestauracjaEdukacjaNoclegi