Gospodarstwo ekologiczne „Rydzewscy”, Sylwia Rydzewska

OFERTA

  • Warzywa ekologiczne
  • Przetwory z warzyw ekologicznych
  • Noclegi w gospodarstwie agroturystycznym
  • Warsztaty ekologiczne

Każdy etap w zgodzie z naturą. To tu, w Gospodarstwie ekologicznym „Rydzewscy”, ulokowanym w niewielkiej wsi Jemieliste w pobliżu czystego i urokliwego jeziora o tej samej nazwie, znajdą Państwo ekologiczny raj. Od 2010 roku w gospodarstwie uprawiane są warzywa, które później są przetwarzane w ekologiczny sposób i z zachowaniem tradycyjnych przepisów. To wszystko daje doskonały smak natury i przede wszystkim zdrowie. Asortyment produkowanych warzyw jest bardzo szeroki: ziemniaki, wszystkie kapustne, sałaty, ogórki… Dla wielbicieli dobrego jedzenia przygotowywane są ekologiczne kiszonki (ogórki, kapusta), marynaty, sałatki, soki, konfitury i inne smakołyki.

Hodowane jest również bydło i kury.

Oprócz doskonałych produktów znajdą tu Państwo także wypoczynek. Agroturystyka w ekologicznym zakątku Polski to: 4 pokoje z 10 miejscami noclegowymi, duży ogród, altana z kominkiem, plac zabaw dla dzieci, oraz pyszne domowe jedzenie z produktów z naszego gospodarstwa. Zapraszamy do zacisznego domu położonego nad jeziorem Jemieliste.

Gospodarstwo przystąpiło do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych i organizuje warsztaty edukacyjne dla zainteresowanych ekologią. Mają one na celu upowszechnienie idei edukacji w gospodarstwie rolnym poprzez przekazanie uczestnikom wiedzy na temat pochodzenia żywności („Od nasionka do zbioru”).

Adres: Jemieliste 7
Telefon: 604 900 958, 726 519 905
E-mail: sylwiarydz@wp.pl – ekologia, edzik1806@wp.pl - agroturystka

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Suwalska

RegionalnyRestauracjaEdukacjaNoclegi