Ciasta Reni, Regina i Widmant Pik

OFERTA

  • Wyroby cukiernicze
  • Catering

Domowe ciasta „Reni” to wieloletnia pasja do domowych ciast, tortów, ciasteczek, której można skosztować pod postacią tych niesamowitych smakołyków. Znajdą tu Państwo także domowe chleby na zakwasie, tradycyjne sękacze i mrowiska, miniaturowe rogaliki francuskie. Pomysły na oryginalne przepisy czerpane są z mądrości i doświadczenia gospodyń starszych pokoleń, które na tym terenie wykształciły swój niepowtarzalny, własny styl kulinarny.

Właściciele cukierni wielokrotnie, z powodzeniem brali udział w konkursie „Nasze kulinarne dziedzictwo”, a w 2013 r. zostali zwycięzcami nagrody głównej – „Perły” za tort „Napoleon”.

Wypieki „Reni” wykonywane są bez konserwantów, z wysokiej jakości naturalnych składników dostępnych na ekologicznym terenie Pojezierza Wschodniosuwalskiego. Dzięki temu grono zadowolonych klientów stale się powiększa, a wyroby „Reni” trafiają na stoły zadowolonych smakoszy nawet z najdalszych zakątków kraju i zagranicy.

Dostępne też są usługi cateringowe, które z powodzeniem sprawdzają się na rodzinnych i biznesowych imprezach.

Cukiernia „Reni” to ważny kulinarny punkt dla każdego turysty.

Charakterystyczne dla terenów Pojezierza Wschodniosuwalskiego przepisy kulinarne od pokoleń splatają się z ciekawą historią tych terenów. Czerpią całymi garściami z tradycji litewskiej, ale i mają mnóstwo elementów polskich, co w harmonijnym połączeniu daje niepowtarzalne smaki, których powinien spróbować każdy odwiedzający Puńsk.

Adres: ul. Szkolna 21, 16-515 Puńsk
Telefon: 87 516 10 78
Strona www: http://www.ciastareni.com
Facebook: https://www.facebook.com/Domowe-Ciasta-Reginy-Pik

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Litewska

Regionalny