Masarnia Biebrzańskie Smaki, Małgorzata Wojtach

OFERTA

  • Tradycyjne wędliny w bardzo szerokim asortymencie
  • Zamówienia na stoły weselne, biesiady i inne imprezy okolicznościowe
  • Realizacja zamówień indywidualnych – np. kosze podarunkowe

Produkcja tradycyjnych wędlin to pasja i chluba Państwa Małgorzaty i Krzysztofa, którzy z powodzeniem prowadzą rodzinną masarnię. Wyśmienite smaki i ekologiczne pochodzenie wyrobów masarskich to znaki rozpoznawcze Biebrzańskich Smaków. Produkcja oparta jest o własną hodowlę świń, co jest gwarancją najwyższej jakości mięsa. Państwo Wojtachowie wytwarzają szeroki asortyment wyrobów mięsnych takich jak: wędzonki pieczone, kiełbasy cienkie, kiełbasy grube, podroby oraz wędliny na stół wiejski. Receptury na te specjały pochodzą z ocalonych od zapomnienia rodzinnych zasobów wiedzy kulinarnej, które uhonorowane zostały szeregiem nagród podczas konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo łącznie z najwyższym wyróżnieniem krajowym, jakim jest Perła.

Wyroby można bezpośrednio zakupić na miejscu. Wędliny też często trafiają na stoły wiejskie przygotowywane na imprezy okolicznościowe.

Masarnia Biebrzańskie Smaki posiada salę, gdzie są organizowane różnego rodzaju spotkania i imprezy okolicznościowe. Serwowane są wtedy przeważnie tradycyjne potrawy takie jak: babka ziemniaczana, kiszka ziemniaczana, kartacze, pierogi itp.

W tradycyjnych wędzarniach z cegieł produkty wędzone są dymem naturalnym, a niespotykany aromat wędlin pochodzi z mieszanki różnego rodzaju drzew liściastych, m.in. drewna olchowego, często okraszonych zapachem jałowca. Smakowita woń utrzymuje się bardzo długo i dopełnia wspaniały smak potraw.

Adres: Szpakowo 57
Telefon: 662 617 949
Strona www: http://www.biebrzanskiesmaki.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Biebrzańskie-Smaki-308987206128582/

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Biebrzańska

Regionalny