Leśny Dworek, Małgorzata Ostapowicz

OFERTA

  • Noclegi w pokojach rodzinnych (24 m2) i 2 osobowych (13 m2): 50 zł/os.
  • Wyżywienie – domowe posiłki kuchni podlaskiej śniadania: 20 zł/os. obiado-kolacje: 30 zł/os.
  • Warsztaty kulinarne i z cierlenia lnu dla dorosłych i dla dzieci: 50 zł – 100 zł/os (min 5 os. – )
  • Biesiady regionalne (w altanie grillowej lub salonie kominkowym: 100 zł -150 zł/os. (min 10 os. – max 30 os.)
  • Specjalność kulinarna: Chleb na zakwasie domowego wypieku, Pasztet z dzika, Pierogi z wszelakim nadzieniem

Leśny Dworek tworzy rodzina Małgorzaty i Bogusława Ostapowiczów. Sercem domu jest klasyczna kuchnia z piecem kaflowym opalanym drewnem, na którym przygotowywane są dla gości tradycyjne podlaskie potrawy z przepisów, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Pasją gospodarza jest pszczelarstwo, a goście mogą spróbować wyjątkowych leśnych miodów z okolicznych lasów. Na miłośników sauny czeka „ruska bania”, która zahartuje każde ciało i dostarczy dużo przyjemności. Gospodarze zapraszają też na wspólne ogniska w miłym towarzystwie. Do dyspozycji gości pozostaje także staw zarybiony: karpiem, karasiem, płocią, jaziem i wzdręgą.

Podczas warsztatów organizowanych w Leśnym Dworku poznają Państwo sekrety leśnych miodów, cierlenia , międlenia i czesania lnu, a także kulinarne – przyrządzania regionalnych potraw, lepienia pierogów itp.

W jednym z pomieszczeń na poddaszu powstał Klub kolekcjonerów i Kultury Łowieckiej ukazujący trofea oraz kultywujący tradycje polowań.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcji skierowanych do swoich pociech. Oprócz placu zabaw, trampoliny, zjeżdżalni, piaskownicy, huśtawek czy zabawek mają państwo do dyspozycji szereg atrakcji sportowych takich jak tenis stołowy, badminton, siatkówka (boisko) basenik dla dzieci do 5lat. a także  gry planszowe. Serdecznie też zaprasza okolica – wycieczki rowerowe, wędkowanie, wielkie grzybobranie, obserwacje ptaków i gwiazd oraz wiele, wiele innych atrakcji.

Adres: Kryłatka 4, 16-310 Sztabin
Telefon: 512 479 870
E-mail: malgorzata.ostapowicz@op.pl
Strona www: http://www.lesnydworek.krylatka.pl
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/Le%C5%9Bny-Dworek-w-Kry%C5%82atce-367620228337/

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Biebrzańska

RegionalnyRestauracjaEdukacjaNoclegi