Agroturystyka Carski Trakt, Elżbieta Nadolna

OFERTA

  • Noclegi w unikatowym otoczeniu przyrody
  • Pierogi o różnym nadzieniu
  • Polędwica z kamiennego garnka ( po wcześniejszym zamówieniu)
  • Przetwory domowe (dżemy itp.)

Gospodarstwo agroturystyczne „CARSKI TRAKT” położone jest w malowniczej okolicy w Dolnym Basenie Biebrzańskiego Parku Narodowego z unikalną różnorodnością gatunków roślin, ptaków i największą ostoją łosia w Polsce. Działalność agroturystyczną prowadzona jest od roku 1998. Jest to kwatera całoroczna. Do dyspozycji gości przygotowano 9 pokoi i 18 miejsc noclegowych. Odwiedzający znajdzie doskonałe miejsce wypadowe do otaczających parków, obserwacji rzadkich okazów ptaków, wędkowania, podziwiania przyrody z kajaków, wycieczek rowerowych i pieszych po okolicy oraz zbieractwa jagód i grzybów. Gospodarstwo organizuje też przejażdżki konne. Po takich eskapadach goście mają możliwość skosztowania lokalnych potraw, które przygotowane są według tradycyjnych receptur. Jednym z takich produktów jest polędwica z kamiennego garnka, która w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo zdobyła II nagrodę. Inną specjalnością, z której słynie kuchnia Pani Elżbiety, są wyśmienite pierogi o różnym, często unikalnym nadzieniu.

Potrawy bazują głównie na surowcach pochodzących z własnego gospodarstwa i od lokalnych producentów, którzy wykorzystują tradycyjne metody uprawy. Posiłki zawsze są świeże i bardzo smaczne, sporządzane bezpośrednio pod potrzeby gości i na zamówienia.

Sulin leży po drodze na Górę Strękową do grobu Kapitana Raginisa, dowódcy obrony Wizny, bitwy określanej mianem „Polskich Termopil”. Swoją wiedzę w zakresie historii z czasów II wojny światowej, czy nawet czasów carskich można wzbogacić, odwiedzając Izbę historyczną „Ziemi Wiskiej” w gospodarstwie „CARSKI TRAKT”.

Adres: Sulin – Strumiłowo 4, 18-430 Wizna
Telefon: 86 219 64 89, 668 819 508
E-mail: carskitrakt@carskitrakt.pl
Strona www: http://www.carskitrakt.pl

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Biebrzańska

RestauracjaNoclegi