Dwór Bartnika

OFERTA

  • Pokoje gościnne o wysokim standardzie
  • Wyśmienita kuchnia regionalna
  • Organizacja imprez integracyjnych, plenerowych, biznesowych
  • Organizacja konferencji
  • Organizacja bankietów, wesel, imprez okolicznościowych
  • Przejażdżki quadem, skuterem śnieżnym i rowerami akumulatorowymi
  • Spotkania z królem puszczy- żubrem i jego poddanymi
  • UWAGA NOWOŚĆ: uloterapia

Witaj szanowny gościu w progach bartnika – arystokraty wśród pszczelarzy, który zaprasza Cię do swego dworu. Dwór Bartnika w Narewce to komfortowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Pokoje gościnne, stylowa restauracja „Carska Komnata”, sala bankietowa, sala fitness i SPA oraz muzeum pszczelarstwa otwarte są przez cały rok. Dwór Bartnika położony jest na malowniczej działce w otoczeniu prawdziwej natury. Na terenie znajdziecie Państwo mnóstwo zieleni, taras restauracyjny, wodospad, plac zabaw dla dzieci, altanę, miejsce na grill i ognisko oraz bezpłatny parking dla samochodów i autokarów.

W restauracji „Carska komnata” serwowane są najlepsze specjały kuchni regionalnej, kresowej.  W karcie dań znajdziecie Państwo dania z miodem, potrawy z dziczyzny, wędliny własnego wyrobu, własne wypieki. Wyśmienite menu przygotowane jest z najwyższą starannością, z lokalnych produktów, a obsłuży Państwa wykwalifikowana i dyskretna obsługa kelnerska.

W budynku znajduje się muzeum pszczelarstwa, gdzie prezentowany jest różnorodny zbiór przedmiotów o tematyce pszczelarskiej: numizmatyka, filatelistyka, birofilistyka, trafika, szkło i porcelana, obrazy olejne, stary sprzęt pszczelarski, akcje, obligacje, ule.

Dwór Bartnika położony jest w Narewce – ośrodku turystyczno-wypoczynkowym na skraju Puszczy Białowieskiej. Wpływy religii prawosławnej, rzymskokatolickiej i żydowskiej przenikają się, tworząc wyjątkowe miejsce w pobliżu słynnego obiektu z listy światowego dziedzictwa UNESCO.

Adres: ul. Hajnowska 2/1, 17-220 Narewka
Telefon: 85 68 58 388, 721 90 70 00
E-mail: sapiolko@op.pl
Strona www: http://www.dworbartnika.pl

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Białowieska

RestauracjaEdukacjaNoclegi