Karczma za płotem, Marzena Kuczyńska

OFERTA

  • W menu: obiady, kawa i napoje
  • Usługi: dania na wynos, catering, obsługa kelnerska

Już zbliżając się do drzwi Karczmy, czujemy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Drewniane wnętrze stylizowane na wiejską izbę z kominkiem i chlebowym piecem, wzbogacone sprzętami z chłopskiej chaty. Na ścianach ekspozycja prac plastycznych zaprzyjaźnionej z właścicielami karczmy Małgorzaty Wysockiej, przy barze jako filary stoją drewniane rzeźby Wojciecha Kowalskiego. To wszystko jest tylko przystawką do najważniejszego – doskonałych posiłków opartych na regionalnych recepturach i naturalnych, zdrowych surowcach będących znakiem rozpoznawczym tego regionu.

Przy nastrojowej muzyce skosztują Państwo specjałów kuchni kresowej: babki ziemniaczanej, pieczonej kaczki, kartaczy, pierogów i jagnięciny. Szczególnie warte polecenia jest odwiedzenie karczmy w niedzielę w godzinach o 13-17, kiedy przygrywa trio akordeonowe.

Właściciele Karczmy preferują kuchnię podlaską i stare, sprawdzone od pokoleń przepisy, ale także z pasją rozwijają je, tworząc ciekawe, unikalne kompozycje, którymi mogą cieszyć się goście. Codziennie obsługa ma coś nowego do zaoferowania, wystarczy zapytać.

Do dyspozycji gości jest także ogródek od strony lasu, gdzie w sezonie można cieszyć się posiłkiem spożywanym na świeżym powietrzu.

Dla odwiedzających te strony w celach turystycznych polecamy urokliwy zalew położony nieopodal. Oprócz kontaktu z przyrodą mogą liczyć Państwo na skorzystanie z wypożyczalni sprzętu wodnego i plaży.

Adres: Czarna Białostocka
Telefon: 85 674 60 52
Strona www: http://www.karczmaczarnabialostocka.pl

Aktualne ceny proszę sprawdzić u właściciela obiektu.

<< Powrót do: Spiżarnia Białostocka

Restauracja